Připojíme Vás k internetu

Spolehlivě,  rychle, levně

  • instalace již od 0Kč
  • tarif již od 250Kč
  • rychlost až 100Mbit
  • změření signálu zdarma
InNET

Tipy, návody


Nastanou-li potíže

Nastanou-li potíže
Pokud se stalo, že vaše internetové připojení je nefunkční, zkontrolujte prosím v prvé řadě nastavení síťové karty. Ta by v každém případě měla mít nastavenu IP adresu, buď přidělenou automaticky od serveru DHCP, nebo zadanou staticky. Rychlý přehled o stavu věci získáte zadáním příkazu do příkazové rádky:

ipconfig /all
Další častou příčinou nefunkčního internetu, je poškozená WinSOCK vrstva. To může nastat virem, nebo spywarem. Jako rychlý test použijte příkaz:

ping www.seznam.cz
Pokud získáte odpověď a přesto prohlížeč nezobrazí žádnou stránku, je to způsobeno poškozeným WinSock rozhraním. Zde nezbyde nic jiného, než nás kontaktovat, problém pomůžeme odstranit.


Mohu získat veřenou IP adresu?

Ano, každému zákazníkovi, který projeví zájem o veřejnou IP adresu nabízíme její instalaci. Tato služba je zpoplatněna částkou 100 Kč/měsíc.  se nejedná o zcela bezpečnou záležitost. Veřejná IP adresa stojí 89 Kč / měsíc.

Pokud jste naším zákazníkem, je možné veřejnou IP adresu zřídit i vzdáleně. Funguje to formou přesměrování, veřejnou IP adresu tedy nemáte přímo na počítači, ale je u nás, my ji přesměrujeme na váš router.